Vyvažovačka kol TW01

Nová generace vyvažovačky Golemtech, model 2013.  Vyvažovačka je řízená mikroprocesorovou jednotkou za použití vylepšených typů senzorů a součástek nejvyšší kvality. Zobrazení všech údajů probíhá pomocí digitálních ukazatelů a snadné ovládání zajišťuje dotyková klávesnice. Ke snadnému zobrazení pozic pro umístění vyvažovacího závaží, vyvažovačka nově používá VPS ( vibro position system) – zjištěná pozice pro umístění závaží je indikována nejen graficky a akusticky, ale nově také pomocí přibrždění a zavibrování kola v určené pozici, což velice usnadňuje rychlost a komfort obsluhy.

Vyvažovačka umožňuje statické i dynamické vyvažování včetně speciálních programů pro různé tvary ALU disků. Při použití adaptéru pro uchycení kol, je možné vyvažovat i kola motocyklů. Pro snadnou uživatelskou obsluhu je integrován systém samokalibrace a automatická detekce případných závad.

- Vibro position system

- start a stop pomocí sklopení a odklopení krytu

 - program optimalizace nevyváženosti

- statické i dynamické vyvažování

- program pro samokalibraci a detekci závad

 - programy pro ALU disky

Maximální váha kola: 65kg, Maximální průměr kola: 900mm Motor: 0.2kw, napájení: 220V Přesnost vyvážení: +-1g Ryhlost vyvažování: 220 ot/min Max průměr ráfku: 10“ až 24″ Max šířka ráfku: 1,5“ až 20“ Čas vyvažování: 8s Hlučnost: <65dB

 

Parametry vyvažovačky

Maximální váha kola: 65kg
Maximální průměr kola: 900mm
Motor: 0.2kw, napájení: 220V
Přesnost vyvážení: +-1g
Ryhlost vyvažování: 220 ot/min
Max průměr ráfku: 10“ až 24″
Max šířka ráfku: 1,5“ až 20“
Čas vyvažování: 8s
Hlučnost:

Vyvažovačka v e-shopu