Automatická Vyvažovačka TW02

Nová generace automatické vyvažovačky Golemtech, model 2013.  Vyvažovačka je řízená mikroprocesorovou jednotkou za použití vylepšených typů senzorů, při použití součástek nejvyšší kvality. Automatické načítání hodnot vzdálenosti a průměru pomocí elektronického měřítka. Zobrazení všech údajů probíhá pomocí digitálních ukazatelů a snadné ovládání zajišťuje dotyková klávesnice. Ke snadnému zobrazení pozic pro umístění vyvažovacího závaží, vyvažovačka nově používá VPS ( vibro position system) – zjištěná pozice pro umístění závaží je indikována nejen graficky a akusticky, ale nově také pomocí přibrždění a zavibrování kola, což velice usnadňuje rychlost a komfort obsluhy.
Vyvažovačka umožňuje statické i dynamické vyvažování včetně speciálních programů pro různé tvary ALU disků, včetně individuálního programu ALU-S. Vyvažovačka disponuje i speciálním programem pro rozdělení závaží za paprsky ALU kol, tzv. skrytou aplikaci závaží. Pro snadnou uživatelskou obsluhu je integrován systém samokalibrace a automatická detekce případných závad.
- Vibro position system - start a stop pomocí sklopení a odklopení krytu – program optimalizace nevyváženosti – statické i dynamické vyvažování – program pro samokalibraci a detekci závad – programy pro ALU disky, včetně ALU-S – program pro skrytou aplikaci závaží za paprsky kol – vlastní diagnostika a testy snímačů

Maximální váha kola: 65kg, Maximální průměr kola: 900mm Motor: 0.2kw, napájení 220V Přesnost vyvážení: +-1g Ryhlost vyvažování: 220 ot/min Max průměr ráfku: 10“ až 24″ Max šířka ráfku: 1,5“ až 20“ Čas vyvažování: 8s Hlučnost: <65dB

Součástí dodávky je univerzální rychloupínací příruba s  příslušenstvím, středící konusy /42-63mm, 61-79mm, 77-114mm, 107-154mm/.  Měřidlo pro šířku disku, kleště na zaváží.

 

Vyvažovačka v e-shopu